Pro Bohemia 2019 - Časové harmonogramy / Time schedules

Rámcový časový harmonogram (dle soutěžních dnů, oborů a kategorií)
Time schedule (according to competition days, branches and categories).

Jmenné harmonogramy jednotlivých soutěžních oborů dle kategorií budou zaslány na e-mailové adresy uvedené v přihláškách.
List of contestants in particular categories will be sent to your e-mail addresses stated in the application forms. 


 
ČTVRTEK / THURSDAY 4. 4. 2019

Obor zpěv / Vocal                                                                                         VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Antonína Dvořáka                                                                                            / RESULTS

13:00 hod.        zpěv / vocal                      2. kategorie / 2nd category                     19:30 hod.
 

PÁTEK / FRIDAY 5. 4. 2019
 
Obor hra na dechové nástroje dřevěné / Woodwind Instruments           VYHLÁŠENÍ VÝSEDKŮ
sál Bedřicha Smetany                                                                                            / RESULTS

08:00 hod.         saxofon / saxophone      4. kategorie / 4 th category                     12:30 hod.
13:00 hod.         saxofon / saxophone      3. kategorie / 3rd category                      19:30 hod.
 
baletní sál č. 2

08:00 hod.        fagot / bassoon                1. kategorie / 1st category                      14:00 hod.
08:30 hod.        fagot / bassoon                2. kategorie / 2nd category                     14:00 hod.
09:20 hod.        fagot / bassoon                3. kategorie / 3rd category                      14:00 hod.
11:00 hod.        fagot / bassoon                4. kategorie / 4 th category                     14:00 hod.
14:30 hod.        flétna / flute                      1. kategorie / 1st category                       19:00 hod.
 
 
Obor hra na smyčcové nástroje / String Instruments                             VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Bohuslava Martinů                                                                                          / RESULTS

13:00 hod.         housle / violin                   4. kategorie / 4 th category                    19:30 hod.
 
 
Obor zpěv / Vocal                                                                                        VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Antonína Dvořáka                                                                                           / RESULTS

09:00 hod.         zpěv / vocal                      0. kategorie / 0 category                      12:00 hod.
12:30 hod.         zpěv / vocal                      1. kategorie / 1st category                    20:00 hod.


SOBOTA / SATURDAY 6. 4. 2019

Obor hra na dechové nástroje dřevěné / Woodwind Instruments           VYHLÁŠENÍ VÝSEDKŮ
sál Bedřicha Smetany                                                                                            / RESULTS

08:00 hod.         saxofon / saxophone        2. kategorie / 2nd category                    13:00hod.
13:30 hod.         saxofon / saxophone        1. kategorie / 1st category                     20:30 hod.
15:50 hod.         klarinet / clarinet               4. kategorie / 4 th category                    20:30 hod.

baletní sál č. 2

08:00 hod.        flétna / flute                       4. kategorie / 4 th category                     14:30 hod.
10:30 hod.        flétna / flute                       2. kategorie / 2nd category                     14:30 hod.
15:00 hod.        flétna / flute                       3. kategorie / 3rd category                      21:00 hod.
 

Obor hra na klavír / Piano                                                                            VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Leoše Janáčka                                                                                                  / RESULTS

09:00 hod.        klavír / piano                     2. kategorie / 2nd category                     12:30 hod.
13:00 hod.        klavír / piano                     3. kategorie / 3rd category                      20:00 hod.
 

Obor hra na smyčcové nástroje / String Instruments                                VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Bohuslava Martinů                                                                                              / RESULTS

08:00 hod.        housle / violin                   1. kategorie / 1st category                      12:00 hod
09:00 hod.        housle / violin                   2. kategorie / 2nd category                     12:00 hod.
12:30 hod.        housle / violin                   3. kategorie / 3rd category                      20:00 hod.
15:00 hod.        kontrabas / double bass   3. kategorie / 3rd category                      20:00 hod.
16:45 hod.        kontrabas / double bass   4. kategorie / 4 th category                     20:00 hod.
 

Obor zpěv / Vocal                                                                                          VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Antonína Dvořáka                                                                                             / RESULTS

09:00 hod.        zpěv / vocal                       4. kategorie / 4 th category                    13:30 hod.
14:00 hod.        zpěv / vocal                       3. kategorie / 3rd category                     20:00 hod.
 

NEDĚLE / SUNDAY 7. 4. 2019

Obor hra na dechové nástroje dřevěné / Woodwind Instruments          VYHLÁŠENÍ VÝSEDKŮ
sál Bedřicha Smetany                                                                                           / RESULTS

08:00 hod.         klarinet / clarinet             1. kategorie / 1st category                      14:00 hod.
09:45 hod.         klarinet / clarinet             2. kategorie / 2nd category                     14:00 hod.
14:30 hod.         klarinet / clarinet             3. kategorie / 3rd category                      19:30 hod.
 
 
baletní sál č. 2

08:00 hod.         hoboj / oboe                    1. kategorie / 1st category                     13:30 hod.
10:00 hod.         hoboj / oboe                    2. kategorie / 2nd category                    13:30 hod.
14:00 hod.         hoboj / oboe                    3. kategorie / 3rd category                     20:00 hod.
17:05 hod.         hoboj / oboe                    4. kategorie / 4 th category                    20:00 hod.
 
 
Obor hra na klavír / Piano                                                                            VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Leoše Janáčka                                                                                                 / RESULTS

09:00 hod.         klavír / piano                     0. kategorie / 0 category                      11:30 hod.
12:00 hod.         klavír / piano                     1. kategorie / 1st category                    18:30 hod.
 
 

Obor hra na smyčcové nástroje / String Instruments                               VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
sál Bohuslava Martinů                                                                                           / RESULTS

09:00 hod.         viola                                 3. kategorie / 3rd category                     13:30 hod.
09:45 hod.         violoncello                        1. kategorie / 1st category                     13:30 hod.
10:00 hod.         violoncello                        2. kategorie / 2nd category                    13:30 hod.
10:50 hod.         violoncello                        3. kategorie / 3rd category                     13:30 hod.
14:00 hod.         violoncello                        4. kategorie / 4 th category                    19:30 hod.
 

Dokument ke stažení ZDE
Dokument do pobrania TUTAJ
Document download