Pro Bohemia 2022 - Časové harmonogramy / Times schedules
Rámcový časový harmonogram (dle soutěžních dnů, oborů a kategorií)
Time schedule (according to competition days, branches and categories)
Jmenné harmonogramy jednotlivých soutěžních oborů dle kategorií budou zaslány na e-mailové adresy uvedené v přihláškách.
List of contestants in particular categories will be sent to your e-mail addresses stated in the application forms.
OBOR HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE ŽESŤOVÉ / BRASS INSTRUMENTS - 9. a 10. 4. 2022
lesní roh a trubka / french horn and trumpet - SÁL BEDŘICHA SMETANY
sobota / saturday 9. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
09:00 hod. lesní roh / french horn 1. kategorie / 1st category 12:30 hod.
10:00 hod. lesní roh / french horn 2. kategorie / 2nd category 12:30 hod.
11:15 hod. lesní roh / french horn 4. kategorie / 4th category 12:30 hod.
13:00 hod. lesní roh / french horn 3. kategorie / 3rd category 18:00 hod.
neděle / sunday 10. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
09:00 hod. trubka / trumpet 1. kategorie / 1st category 13:00 hod.
10:00 hod. trubka / trumpet 2. kategorie / 2nd category 13:00 hod.
13:30 hod. trubka / trumpet 3. kategorie / 3rd category 18:45 hod.
trombon, tuba, tenor/baryton/klapkový trombon / trombone, tuba, tenor/baritone..- SÁL BOHUSLAVA MARTINŮ
sobota / saturday 9. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
09:00 hod. trombon / trombone 1. kategorie / 1st category 13:30 hod.
11:30 hod. trombon / trombone 4. kategorie / 4th category 13:30 hod.
14:00 hod. trombon / trombone 3. kategorie / 3rd category 19:30 hod.
neděle / sunday 10. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
08:00 hod. tenor, baryton … / tenor, baritone … 1. kategorie / 1st category 13:30 hod.
08:30 hod. tenor, baryton … / tenor, baritone … 2. kategorie / 2nd category 13:30 hod.
09:10 hod. tenor, baryton … / tenor, baritone … 3. kategorie / 3rd category 13:30 hod.
10:00 hod. tuba 1. kategorie / 1st category 13:30 hod.
10:35 hod. tuba 2. kategorie / 2nd category 13:30 hod.
11:20 hod. tuba 3. kategorie / 3rd category 13:30 hod.
12:00 hod. tuba 4. kategorie / 4th category 13:30 hod.
14:00 hod. trombon / trombone 2. kategorie / 2nd category 17:15 hod.
OBOR HRA NA KLAVÍR / PIANO - 9. a 10. 4. 2022
SÁL LEOŠE JANÁČKA
sobota / saturday 9. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
14:00 hod. klavír / piano 1. kategorie / 1st category 18:30 hod.
17:00 hod. klavír / piano 3. kategorie / 3rd category 18:30 hod.
neděle / sunday 10. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
10:00 hod. klavír / piano 0. kategorie / 0. category 13:30 hod.
14:00 hod. klavír / piano 2. kategorie / 2nd category 18:00 hod.
OBOR ZPĚV / VOCAL - 8. - 10. 4. 2022
SÁL ANTONÍNA DVOŘÁKA
pátek / friday 8. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
12:00 hod. zpěv / vocal 0. kategorie / 0 category 14:00 hod.
14:30 hod. zpěv / vocal 1. kategorie / 1st category 19:15 hod.
sobota / saturday 9. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
09:00 hod. zpěv / vocal 4. kategorie / 4th category 18:30 hod.
neděle / sunday 10. 4. 2022 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
/ RESULTS
09:00 hod. zpěv / vocal 2. kategorie / 2nd category 12:30 hod.
13:00 hod. zpěv / vocal 3. kategorie / 3rd category 16:30 hod.